Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

GRĀMATAS ATKLĀŠANAS SVĒTKI AKROPOLĒ 29.AUGUSTĀ

29.augustā no 18.00 līdz 20.00 iepirkšanās un izklaides centrā “AKROPOLE” 2. stāvā pie Jāņa Rozes grāmatnīcas visus mīļi aicinām uz Gundegas Rozes jaunās grāmatas “Mammas zina vislabāk” atklāšanas svētkiem! 

Grāmatā apkopotas aizkustinoši patiesas mammu pieredzes, noderīgas atziņas un ekspertu padomi. Grāmatas tapšanai Gundegu iedvesmojusi pašas kļūšana par mammu savai pirmajai atvasei.

Pasākuma gaitā būs iespēja satikt grāmatas autori un iegūt autogrāfu, kā arī sastapt vairākas mammas, kuras ar saviem pieredzes stāstiem piedalījušās grāmatas tapšanā.

Atklāšanas svētkos gaidāmas arī izklaidējošas un izglītojošas aktivitātes pieaugušajiem un bērniem, ko būs arūpējuši mūsu atbalstītāji un draugi:

  • Happy mirkļfoto InstaBox – iemūžini savu selfiju un uzreiz tiec pie bildēm!
  • Bioderma express konsultācijas ar konsultantēm Lauru Āboliņu un Diānu Jasmani par ādas stāvokli un tās kopšanu kā māmiņai, tā bērnam.
  • Rūdolfs BIO laimes rats.
  • Capital Clinic Riga bērnu stūrītis ar ārstu animatoru.
  • Izklaides mazākajiem kopā ar Bumbiņballīti.
  • Citi pārsteigumi un balvas.

Ar gardumiem cienās Boost Juice LatviaDziugas House LV un Thierry Boulangerie.

Pasākumā uzstāsies mūziķe, mamma un radio pieci personība Marta Grigale.  Pasākumu vadīs topošā māmiņa, pasākumu vadītāja un TV personība Lelde Ceriņa.

Uz tikšanos 29.augustā!

PIEVIENOT KOMENTĀRU

Mastercard VISA Maestro ID Check VISA Secure Swedbank