Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Piegāde

Preces piegādi nodrošina SIA „OMNIVA”, Reģ. nr.: 40103527192 Dzirnieku iela 24, Mārupe, Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2167 (turpmāk – OMNIVA). Veicot pirkumu, Pircējs pirms apmaksas par Preci, norāda, kurā OMNIVA pakomātā vēlas saņemt Preci. Pēc pirkuma apstiprinājuma, Pircējs saņem Preci pakomātā 2 darbdienu laikā, ja prece ir Uzņēmuma noliktavā. Maksimālais preces piegādes laiks klientam ir 7 darbdienas. Pircējs par piegādi tiek informēts ar īsziņu brīdī, kad Prece tiek nogādāta uz Pircēja norādīto OMNIVA pakomātu. Mobilā tālruņa norādīšana ir nepieciešama īsziņas saņemšanai. Ja Pircējs neizņem Preci no norādītā pakomāta pēc īsziņas saņemšanas 7 dienu laikā, Prece tiek nogādāta atpakaļ Uzņēmumam, un tādējādi Pircējam netiek atgriezta samaksa par piegādi.

Piegādes veidsPiegādes ilgumsPiegādes cena
OMNIVA pakomāts2-7 dienas3 EUR

Par piegādi ārpus Latvijas teritorijas Eiropā Pircējam jāsazinās ar Uzņēmumu pa e-pastu info@tavidimanti.lv, norādot piegādes adresi ārpus Latvijas. Atkarībā no adresāta, tiek noteikta piegādes maksa un termiņi saskaņā ar OMNIVA vai AS „Latvijas Pasta” noteikumiem par starptautiskajiem sūtījumiem no Latvijas uz ārvalstīm.

Mastercard VISA Maestro ID Check VISA Secure Swedbank