Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:
  • Grozā nav pievienota neviena prece.

Atsauksmes

 

Gundegas Bičevskas “Dimanti tavā pagalmā” ir patiešām īsts dimants! Sākot jau ar skaisto noformējumu – rozā vāku, izcilajām bildēm, profesionālo maketu un jauko formātu! Turklāt grāmatā apskatītas dažādas tēmas, tajā atrodami neskaitāmi padomi un kas vēl svarīgi – teksts sniedz milzīgu pozitīvismu, tomēr bez liekas salduma garšas, jo grāmata uzrakstīta labā, inteliģentā valoda. Zinu, ka smelšos iedvesmu no šīs akas bieži un daudzu gadu garumā. Paldies, Gundega!

Ilze Jurkāne, finansiste, grāmatas “Dzīves garša” autore
dimanti_Jurkane
Rita_dimanti

“Brīnišķīga grāmata! Apkopojot praktiskas un savā dzīvē pārbaudītas metodes, Gundega ir radījusi iedvesmojošu ceļvedi laimīgākai un skaistākai dzīvošanai. Šai grāmatai ir potenciāls mainīt lasītāju dzīves!”

Rita Paula, radio SKONTO ētera personība

Grāmatas gaumīgais noformējums aicina izzināt tās saturu, vien paņemot to rokās. Manuprāt, Gundega ir radījusi skaistu ceļvedi ikvienai sievietei, kurā smelties iedvesmu, bagātināt savu ikdienu un krāsot savu pasauli tādās krāsās, kā pašas vēlamies. Viss skaistais ir mūsos un mums apkārt, un Gundega lieliski parāda, kā to sajust un ieraudzīt.

Ramona Simona Mežgaile, fitnesa trenere 
Ramona_dimanti
Anna_dimanti

Es atceros savus pusaudžu gadus, kad lasīju “meiteņu enciklopēdijas” un vēl joprojām ik pa laikam atceros tur rakstīto. Tajā vecumā īpaši vajadzēja padomdevēju, kas nevērtēs un nenosodīs, un kaut kad nesen tieši iedomājos, – cik žēl, ka vairāk nav tādas grāmatas, jo tā noderētu manai meitai, kad viņa izaugs lielāka. Un izskatās, ka manas domas ir uzklausītas un tagad tiešām ir grāmata, kuru es ar lielu prieku kādreiz piedāvāšu lasīt savai meitai. Paldies Gundegai par grāmatu “Dimanti tavā pagalmā”!

Anna Rozīte, TV raidījumu un pasākumu vadītāja

Grāmata uzrunā jau ar pirmajām rindām! Patīkami, ka pārdomas par sevis izziņu mijas ar sievišķīgiem padomiem, līdzot atrast prieka avotus šai trauksmainajā, informācijas pārsātinātajā laikā.

Mani nekas neiedvesmo tik ļoti, kā sevi izzinājuša cilvēka personīgā pieredze, ar ko autore grāmatā dāsni dalās. Iesaku!

Jana Duļevska, TV raidījumu vadītāja 
Jana

Foto no žurnāla OK! arhīva

atsauksme-dzina

Gundegai piemīt garšīgs rakstības stils un īsts stāstnieces talants. Autores pašas piedzīvotais un izjustais, kā arī gūtā pieredze, strādājot medijos un intervējot dažādas sievietes, palīdz līdz kaulam izjust sievietes iekšējo pasauli. Vēl  jo vairāk –  atpazīt tajā sevi.  Un tas viss atrodams šajā grāmatā. Izdevumā, ko es nosauktu par sievietes iedvesmas rokasgrāmatu.

Džina Briška, žurnāla UNA galvenā redaktore 

Ievdesmojoša lasāmviela sievietei meklējumos. Uzdrīksties, gūsti jaunas idejas un kļūsti par labāku, skaistāku, gudrāku, pašapzinīgāku sevi. Grāmatu papildina krāšņās, jutekliskās fotogrāfijas – īsta bauda acīm. Skaista dāvana sev vai draudzenei.

Laila Pastare, žurnāla OK! galvenā redaktore 
atsauksme-laila
Iveta Lace

Šī ir iedvesmas un dzīves baudīšanas rokasgrāmata ikvienai sievietei. Domāju, katra sieviete atradīs tajā kaut ko sev, jo grāmatā ir aprakstīts viss skaistās dzīves koncepts – spēja katru brīdi pārvērst mazos svētkos un svinēt dzīvi. Gundega raksta par visu dzīves baudīšanai svarīgo – no liktenīgiem jautājumiem līdz padomiem, kā izvēlēties personīgo stilistu, grima mākslinieku un frizieri un kā iekārtot omulīgu sapņu māju. Tā ir grāmata par personības starojumu, spēju no nekā radīt svētkus un romantiskus mirkļus. Tajā ir arī kaut kas no Parīzes šarma un Itālijas dzīves baudīšanas mākslas… Mani grāmatā uzrunāja aicinājums nereaģēt uz ārējās pasaules trauksmainajiem signāliem un receptes ikdienas steigas apturēšanai – izveidot savu miera oāzi, reizēm izslēgt komunikācijas kanālus, guļamistabā iztikt bez telefona un pateikt nē tam, kas atņem mums laiku.

Iveta Lāce, tirdzniecības kompleksa “Spice” direktore