Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Jaunums! 2. grāmata

«Bailes par rītdienu nav mazinājušās. Viena globāla traģēdija nomaina citu, un biedējošais fons jau kļuvis ierasts kā ātrās palīdzības sirēnas aiz loga…
Bet kas tikmēr notiek ar manu dzīvi? Vai es zinu, kurp eju un kāpēc? Par ko ir mans stāsts?»

Grāmatā apkopoti praktiski padomi un autores personīgas slejas, kas iedrošina doties jaunā izaugsmes ceļā.

«Tavas iespējas», «Tava harmonija», «Tavs skaistums» un «Tavi svētki» – četras centrālās grāmatas sadaļas, kuras vari lasīt atbilstoši konkrētā brīža noskaņojumam. Saturiskais izkārtojums apzināti veidots viegli pārskatāms un rotaļīgs – kā labāko draudzeņu saruna.

Kāpēc tagad?

Ārējie impulsi mūs kairina no visām pusēm. Tie uzstājīgi pieprasa mūsu laiku un uzmanību, un, ja nepieslēdzam apzinātības filtru, ātri vien nonākam svešu kairinājumu lamatās.

Kodolkara draudi, korupcijas skandāli, finanšu krīzes un klimata izmaiņas – es taču to nevaru mainīt… Tādos brīžos var nolaisties rokas.

Neapšaubāmi, tas ir viens no mūsdienu svarīgākajiem uzdevumiem – saprast, kas tevī vairo ticību, jo ir taču tik viegli ļauties kārtējam sašutuma burbulim, kritikas vilnim vai baiļu mākonim.

Tomēr savas dzīves notikumus vispirms lielā mērā veidojam mēs pašas – caur savu attieksmi, ticību un neatlaidību. Bet te ir tik svarīga izšķiršanās – es pati apzināti veidošu savas dzīves fonu vai ļaušu ārējiem notikumiem to darīt manā vietā?

Cietie vāki
264 lappuses
Oriģinālsaturs radīts Latvijā
Mastercard VISA Maestro ID Check VISA Secure Swedbank