Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Preču atgriešana un naudas atmaksa

Pircējam saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu ir tiesības atteikties no iegādātās Preces un vienpusēji atkāpties no Distances pirkuma līguma 14 kalendāro dienu laikā, un atgriezt Uzņēmuma e-veikalā iegādāto Preci. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no dienas, kad Pircējs ir saņēmis Preci. Izmantojot atteikuma tiesības, Preci Pircējam ir jāatgriež par saviem līdzekļiem 14 dienu laikā no dienas, kad tas nosūtījis atteikumu.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, ir jāaizpilda atteikuma paziņojuma veidlapa (veidlapa atrodama ŠEIT), kas nosūtāma pa pastu vēstules formā vai uz e-pasta adresi: SIA “Avantis Publishing”, reģistrācijas Nr. 40203062607, juridiskā adrese: Blaumaņa iela 38/40-1, Rīga, LV – 1011; e-pasta adrese: info@tavidimanti.lv un ir jāinformē par lēmumu atteikties no šī līguma. Ja reizē ar paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu tiek sūtīta arī Prece, tad Prece un atteikums ir jānosūta uz šādu adresi:  SIA “Avantis Publishing”, Blaumaņa iela 38/40-1, Rīga, LV – 1011.

Uzņēmums veiks naudas atgriešanu par iegādāto Preci uz Pircēja pirkuma brīdī izmantoto kontu 30 dienu laikā no dienas, kad būs saņemta informācija par atkāpšanos no līguma kopā ar pirkuma apstiprinošu dokumentu (internetbankas maksājuma uzdevuma izdruka)  un Prece tiks atgriezta uz Uzņēmuma adresi tās pilnā komplektācijā vai saņemts apliecinājums par to, ka prece nosūtīta atpakaļ uz e-pastu info@tavidimanti.lv, atkarībā no tā, kura darbība ir veikta agrāk.

Uzņēmums patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja Prece ir bojāta, ja ir nozaudēts Preces oriģinālais iepakojums vai, ja tās iepakojums ir būtiski bojāts. Prece nedrīkst būt lietota un tai jāatrodas tās oriģinālajā iepakojumā.

Mastercard VISA Maestro ID Check VISA Secure Swedbank