Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:
  • Grozā nav pievienota neviena prece.

Grāmata

Bailes no rītdienas, vainas izjūta par nepadarītajiem darbiem, nebeidzamā steiga un pāri visam neapmierinātība ar sevi – 21. gadsimta sieviete, laipni lūgta savā realitātē! Jā, mēs visas esam ierautas šajā nebeidzamajā riņķa dancī un nezinām, kā no tā izkļūt, lai atļautos vienkārši dzīvot. Lai apstātos. Baudītu. Priecātos. Svinētu. Visbeidzot – lai nesteidzīgi sakārtotu vāzē ziedus. Un lai saprastu, ka tas, ko redzam sev apkārt, patiesībā ir skaistākais, kas mums pieder.

Tāpēc spersim trīs soļus atpakaļ un atgriezīsimies pie sevis, lai apzinātos, kas tad visā šai stāstā patiesībā ir svarīgākais un kas – tikai ilūziju putas un uzpūsti burbuļi. Un, kad vērīgāk palūkojas apkārt, izrādās – tie īstie dimanti jau tepat mirdz.

«Dimanti tavā pagalmā» ir praktiska dzīvesstila grāmata, kas sniedz iedvesmu sievišķīgai pašapziņai, dzīves svinēšanai un sevis pilnveidošanai.

Šī grāmata ir kā ticības apliecinājums tam, ka meiteņu labākie draugi – dimanti – ir apslēpti mūsu pašu pagalmā. Un, tāpat kā gadalaiki aiz loga tik brīnišķīgi mainās, arī mēs varam piedzīvot savu personīgo renesansi – caur mazām, skaistām pārmaiņām, kas nemanāmi, bet pārliecinoši vairo iedvesmu, skaistumu un sirds piepildījumu.

Kāpēc tagad?

Mēs dzīvojam ļoti nedrošā laikā. Vismaz pēc informācijas ziņu kanālos rodas iespaids, ka jebkurā brīdī viss var mainīties. Ja ticam teroru draudiem un teorijām par nežēlīgo pasaules pārdali, nolaižas rokas. Šķiet – kāda jēga stādīt puķes? Kāda jēga rīkot viesības? Plānot ceļojumus?

Bet, kamēr turpinām reaģēt uz ārējās pasaules trauksmainajiem signāliem, tikmēr zaudējam iespēju veidot pašas savu unikālo pasauli, ko neviens cits nekad nevarēs ne atklāt, ne piepildīt.

Tāpēc mums pašām jākļūst sev par ārstu, izrakstot pozitīvo programmu – tikai visu jauko, gaišo, sirsnīgo…

Cietie vāki
264 lappuses
Oriģinālsaturs radīts Latvijā