Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Dimanti tavā pagalmā

17.90

(9 klientu atsauksmes)
Kods: DTP Category:

Out of stock

Apraksts

«Dimanti tavā pagalmā» ir praktiska dzīvesstila grāmata, kas sniedz iedvesmu sievišķīgai pašapziņai, dzīves svinēšanai un sevis pilnveidošanai.

Grāmatas tēmas ir apkopotas atbilstoši sezonas aktualitātēm, jo katram gadalaikam piemīt sava unikalitāte. Pavasarī domājam par to, kā atgūt formu, bet ziemā meklējam idejas dāvanām. Vasarā ļaujamies dzīves plūdumam, bet rudenī kaļam ambiciozus nākotnes plānus. Grāmata caur praktiskiem padomiem, autores slejām un noskaņu fotogrāfijām ļauj izdzīvot visu gadalaiku burvību un sniedz iedvesmu sievišķīgai pašapziņai, dzīves svinēšanai un sevis pilnveidošanai.

 • Cietie vāki
 • 264 lappuses
 • Izmērs: 176 x 216 x 25 mm
 • Iekšlapas: 130 g/m2
 • Oriģinālsaturs radīts Latvijā

Piegāde

Piegādi nodrošinām uz OMNIVA pakomātiem. Kopš pasūtījuma apstiprinājuma, sūtījumu saņemsi 2 darbadienu laikā uz norādīto OMNIVA pakomātu.

Piegādes maksa: Latvijas teritorijā- 3 EUR, Eiropas​ ​Savienībā- 8 EUR, Ārpus Eiropas Savienības- 12 EUR. Par piegādi ārpus Latvijas teritorijas sazinies ar mums, sūtot vārdu, uzvārdu, pilnu piegādes adresi uz info@tavidimanti.lv. Jums izrakstīsim rēķinu un pēc tā apmaksas izsūtīsim grāmatu! Vairāk par piegādi šeit.

9 reviews for Dimanti tavā pagalmā

 1. Ilze

  Izskatās iespaidīgi! Un kas par bildēm! Nevaru sagaidīt, kad turēšu to rokās un sākšu lasīt!

 2. Laura G (pārbaudīts lietotājs)

  Grāmatas vizuālais noformējums un iedvesmojošie virsraksti momentāli uzlabo noskaņojumu, savukārt izlasītais atstāj iedvesmu rīkoties!

  Paldies grāmatas autorei un komandai par skaisto dāvanu vasarā!

 3. Lauma (pārbaudīts lietotājs)

  Esmu jau iesākusi lasīt un grāmata tiešām raisa pozitīvas un patīkamas sajūtas. Tik krāsaina, tik daudz skaistu bilžu un tik ļoti motivējoša. Noteikti iesaku iegādāties šo grāmatu, viņa IR to vērta 🙂

 4. Madara (pārbaudīts lietotājs)

  Skaists papildinājums kafijas galdiņam. Ļoti gaumīgas fotogrāfijas un skaisti teksta burti un pat lapas biezums. Manuprāt, veiksmīgi izvēlēts sadalījums pa gadalaikiem, kā mums latviešu foršajām sievietēm patīk visu iedalīt. Pozitīvi, atsvaidzinoši, dzīvespriecīgi. Prieks, ka šī grāmata nonāca pie manis. Paldies! :)))

 5. Eva (pārbaudīts lietotājs)

  Saņemot grāmatu, paņēmu to izšķirstīt, bet nepamanīju kā jau ceturtdaļu esmu izlasījusi. Ļoti garšīgs noformējums. Jāsāk tik realizēt dzīvē.

 6. Ivita (pārbaudīts lietotājs)

  Grāmatu iegādājos, jo patika vizuālais noformējums. Sāku lasīt jau pirmajā dienā, kad to saņēmu un nākošā dienā jau izlasīju pēdējās lapas. Tā dod iedvesmu, ka tu vari visu un kontrolē savu dzīvi. Tev jādzīvo tā kā vēlies pati.
  Paldies par skaisto iedvesmu un to mazo dzinuli uz priekšu!

 7. Rita (pārbaudīts lietotājs)

  Grāmatu iegādājos, lai uzdāvinātu mammai. Saiņošanas procesā es jau 50 lpp biju izlasījusi. Tagad uz grāmatu ir izveidojusies rinda mūsu ģimenē. Skaisti, “garšīgi” attēli un iedvesmojošs teksts. Ir vērts iegādāties un laiku pa laikam iemest aci, kad jūti, ka dzīvē viss notiek savādāk, kā biji iecerējusi.

 8. Ilona (pārbaudīts lietotājs)

  Grāmatu uzdāvināju vecākajai meitai Ziemassvētkos. Pirms tam uzmanīgi pašķirstīju…:)
  Jāuzdāvina jaunākajai meitai un sev pašai .
  Manuprāt, grāmatai ir paliekoša vērtība. To var šķirstīt atkal un atkal. Un iedvesmoties, un smaidīt.

 9. Kristīne

  Patiesi iedvesmojoša, ar vērtīgām, pamatotām atziņām un ļoti skaistiem attēliem! Iegādājos pirms dažām dienām, bet jau pēc pirmās nodaļas sapratu, ka šo varēs pārlasīt atkal un atkal. Paldies autorei par šo iedvesmas avotu!

Pievienot atsauksmi

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligāti aizpildāmie lauki *

Tevi varētu arī interesēt...

Mastercard VISA Maestro ID Check VISA Secure Swedbank