Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

“Dimanti Tavā Pagalmā” komanda uzsāk pasākumu ciklu “Dimantu vakari ar Gundegu Rozi”

Pagājušajā nedēļā iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa” tika atklāts pirmais iedvesmas vakars sievietēm “Dimantu vakari ar Gundegu Rozi”, kura mērķis ir motivēt un atbalstīt sievietes dažādās karjeras un personīgās dzīves jomās. Pirmā pasākuma galvenā tēma bija “Drosme darīt”, un vakara īpašā sarunas viešņa bija uzņēmēja Egija Gailuma.

Egija Gailuma ir iekļauta “Forbes” 30 veiksmīgāko līderu sarakstā, kuri vēl nav sasnieguši 30 gadu vecumu. Diskusijā ar Gundegu Rozi viņa dalījās savā pieredzē, gan vadot “CityBee Latvija”, gan dibinot pirmo “Tesla” koplietošanas platformu Latvijā “OX Drive”. Tāpat Egija atklāja, kāda ir viņas pieredze sadarbībā ar investoriem, un to, kas ir jauno uzņēmēju lielākie izaicinājumi. “Bieži esmu dzirdējusi viedokli, ka Latvijā jau nav naudas, lai gan patiesībā Latvijā ir daudz naudas, taču mūsu jaunajiem uzņēmējiem nav tik lielas pieredzes kā Amerikā, kad ar savu ideju doties pie investora,” skaidro uzņēmēja. Vakara izskaņā viņa atbildēja uz dalībnieču jautājumiem gan par to, kā sevi motivēt panākumiem, gan arī par dažādām stratēģijām, strādājot ar jaunām biznesa idejām.

Vakara otrajā daļā uzstājās panākumu un izaugsmes koučs sievietēm Liene Kalniņa, daloties atziņās par sava ceļa veidošanu pretim panākumiem un biežākajiem šķēršļiem mērķu sasniegšanā.

“Es ticu, ka izaugsme ir vajadzīga katram cilvēkam, tāpat kā mērķis, uz ko tiekties. Savu spēju apzināšanās vairo pašapziņu un ceļ dzīves kvalitāti,” runājot par pašizaugsmi, komentēja Liene Kalniņa. Iedvesmas vakara dalībniecēm Liene atklāja, kā koučinga tehnika var palīdzēt īstenot savus mērķus, kā arī skaidroja, ko iespējams panākt darbā ar kouču un kā praktiski norit šāds darbs, jo bieži vien cilvēkiem ir maldīgs priekšstats, ka koučs būs kā panākumu eksperts vai padomdevējs.

“Liels prieks par apmeklētāju interesi un aktīvo iesaisti! Ticu, ka iedvesmas vakaru cikla vērtīgais saturs ikvienai no mums būs gan kā pieredzes bagātināšanas avots, gan kā iedvesma jauniem plāniem un darbiem. Ar nepacietību gaidīsim nākamos vakarus,” teic Zane Kaktiņa, iepirkšanās centra “AKROPOLE Alfa” vadītāja.

“Jaunais iedvesmas vakaru cikls ir skaista dāvana Latvijas sievietēm, jo ikviena ir aicināta piedalīties. Mēs vēlamies viņām sniegt pozitīvas emocijas un vairot ticību saviem spēkiem. Tāpat pasākumā iespējams gūt praktiski noderīgu informāciju, kas var reāli noderēt pašizaugsmes ceļā. 

Vēl jo īpašāk ir tas, ka varam sanākt kopā, lai gūtu motivāciju no pieredzējušām un zinošām dāmām, kuras labprāt atklāj savas atziņas par panākumu neredzamo pusi,” stāsta iedvesmas vakara vadītāja žurnāliste un grāmatu “Dimanti tavā pagalmā” autore Gundega Roze.

Plānots, ka iedvesmas vakaru cikls notiks reizi mēnesī – nākamais “Dimantu vakars ar Gundegu Rozi” paredzēts oktobrī iepirkšanās un izklaides centrā “AKROPOLE Rīga” (Maskavas ielā 25

7).

Pasākuma iedvesmas avots – “Dimanti tavā pagalmā. 2 grāmata”, kas ir praktiska dzīvesstila grāmata sievietēm, kas veltīta pašizaugsmes tēmai. Tā ir simbolisks turpinājums pirmajam izdevumam, kas 2017. gadā kļuva par Latvijas bestselleru un populārāko vietējā satura dzīvesstila grāmatu sievietēm. “Dimanti tavā pagalmā. 2 grāmata” aicina doties tālāk, meklēt dziļāk, lai atrastu apslēptos dārgumus – savus talantus, neapgūtās ie

spējas un jaunus apvāršņus. Tajā apkopoti praktiski padomi un autores personīgas slejas, kas iedrošina doties jaunā izaugsmes ceļā.

PIEVIENOT KOMENTĀRU

Mastercard VISA Maestro ID Check VISA Secure Swedbank