Lorem ipsum dolor amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Baker

Follow Us:

Pagalmā

Ar krāšņiem svētkiem iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa” atklāta Gundegas Rozes jaunākā grāmata

Ceturtdien, 28. aprīlī, iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa” notika „Dimanti tavā pagalmā. 2. grāmata” atklāšanas svētki. Pasākumu vadīja šarmantā Lelde Ceriņa un viesiem muzikālo priekšnesumu sniedza dziedātāja Māra Upmane-Holšteine.

“Dimanti tavā pagalmā. 2 grāmata” ir praktiska dzīvesstila grāmata sievietēm, kas veltīta pašizaugsmes tēmai. Tā ir simbolisks turpinājums pirmajam izdevumam, kas 2017. gadā kļuva par Latvijas bestselleru un populārāko vietējā satura dzīvesstila grāmatu sievietēm. “Dimanti tavā pagalmā. 2 grāmata” aicina doties tālāk, meklēt dziļāk, lai atrastu apslēptos dārgumus – savus talantus, neapgūtās iespējas un jaunus apvāršņus. Tajā apkopoti praktiski padomi un autores personīgas slejas, kas iedrošina doties jaunā izaugsmes ceļā.

“Man ir neizsakāms prieks par sirsnīgo atklāšanas pasākumu, kas vienuviet pulcēja tik krāšņu publiku! Esmu gandarīta, ka grāmata jau no šodienas nopērkama grāmatnīcās visā Latvijā. Gribu ticēt, ka jaunā grāmata kļūs par daudzu sieviešu iedvesmas avotu, kā arī lasāmvielu, kas mudina izvirzīt jaunus mērķus un izaicina sasniegt vēl nesasniegtas virsotnes,” teic grāmatas autore Gundega Roze.

“Šis ir laiks, kad citai citu celt ar spēcinošiem vārdiem un domām ir svarīgāk nekā jebkad iepriekš. Gundegas grāmata ir kā atgādinājums, ka, iztaisnojot savu kroni, mums pietiks spēka iedrošināt skaistiem piedzīvojumiem arī savus tuvākos!” iespaidos par jauno grāmatu dalās pasākumā vadītaja Lelde Ceriņa.

“Priecājamies, ka beidzot pēc tik ilga pārtraukuma mēs visi kopā varējām satikties un izbaudīt klātienē šo notikumu! Tas, ar kādu prieku tika sagaidīta jaunā grāmata, apliecina, cik svarīga katrai no mums ir personīgā izaugsme un cik svarīga ir iedvesma, kas palīdz attīstīties. Mums ir gandarījums būt daļai no šīs grāmatas tapšanas procesa un ticam, ka grāmatas saturs būs iedvesmojošs brīnišķīgs ceļvedis un rokasgrāmata ikkatras sievietes steidzīgajā, taču sievišķīgajā ikdienā,” saka Aija Stendzeniece, “AKROPOLE” iepirkšanās centru mārketinga vadītāja.

Grāmata no 28. aprīļa nopērkama visās Latvijas grāmatnīcās, kā arī tīmekļa vietnē www.tavidimanti.lv.

Gundega Roze vairāk nekā divdesmit gadu strādā žurnālistikā, no kuriem beidzamie divpadsmit veltīti sieviešu auditorijas izdevumiem. Gundega bijusi galvenā redaktore tādiem sieviešu žurnāliem kā “Santa”, “Ieva”, “Cosmopolitan” un “Shape”, kā arī veidojusi tematiskos izdevumus par modi, skaistumu un veselīgu dzīvesveidu.

Paldies grāmatas ģenerālsponsoriem – iepirkšanās centriem “AKROPOLE Alfa” un “AKROPOLE Rīga” –, partneriem “Bella”, “Given”, “Rimi”, “Lauma Lingerie”, “Löfbergs”, “Bioderma”, “Dr. Oetker”, “Bonava”, “Forum Auto”, “Grand Poet Hotel”, “Wild Child Decor”, kā arī informatīvajiem atbalstītājiem Inbox.lv, “Delfi”, ģimenes portālam Cālis.lv, “Visual Media” un “Radio SWH”.

PIEVIENOT KOMENTĀRU

Mastercard VISA Maestro ID Check VISA Secure Swedbank